UBEZPIECZENIE STAREGO AUTA

Ubezpieczenie samochodu z wieloletnim stażem staje się bolączką dla koneserów motoryzacji XX wieku. Popularna „syrenka” czy fiat 125p, bądź inne samochody powyżej 40 lat stają się zabytkiem dla świata motoryzacji, a co za tym idzie jego ubezpieczycieli. Los naszych aut spędza nam sen z powiek zwłaszcza jeśli stawiamy je pod domem, na ulicy bądź w miejscach, gdzie są one narażone na uszkodzenia. Myśl o kradzieży lub dewastacji nie daje nam spokoju budząc strach i obawę przed zniszczeniem mienia. Poszukujemy zatem ofert, które dadzą nam poczucie bezpieczeństwa i obejmą ochroną kilkudziesięcioletnie auto.

Multiagencje zapewniają posiadaczom wieloletnich, ale i historycznych aut szereg propozycji, które oferują ubezpieczyciele w zakresie taniego autocasco. Aby wykupić polisę potrzebne są informacje dotyczące m.in. przebiegu, rodzaju samochodu oraz wieku osób posługujących się pojazdem. W celu szczegółowego wprowadzenia danych oraz szybkiego znalezienia najlepszych ofert proponowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe wystarczy dowód rejestracyjny. Teraz wystarczy niespełna kilka minut i już na ekranie komputera wyświetla się polisa.

Autocasco chroni nas, gdy spowodujemy wypadek zarówno w miejscu naszego zamieszkania, jak i w czasie podróży. Niejednokrotnie spotykamy na drodze sytuacje, których możemy być sprawcą lub poszkodowanym. Dobrowolnie podjęta przez nas decyzja o wykupieniu autocasco może być dla nas korzystna zwłaszcza, jeśli w naszym posiadaniu znajduje się taki samochód, który ma więcej niż 40 lat.

Warto wybrać ofertę dla nas najkorzystniejszą. Na rynku ubezpieczeniowym istnieje wiele towarzystw, których oferty i proponowane rodzaje polis możemy sprawdzić za pomocą kalkulatorów dostępnych na stronie internetowej. To prosty sposób, aby porównać propozycje różnych towarzystw i dowiedzieć się jaką składkę będziemy musieli płacić za ubezpieczenie naszego wiekowego pojazdu.

Reklamy

One response to “UBEZPIECZENIE STAREGO AUTA

  1. Ubezpieczenie samochodu to ważna sprawa, dlatego warto zastanowić się nad firmą ubezpieczeniową dwa razy zanim zdecyduje się na konkretną. Podobnie jest z leasingiem- jeśli chce się skorzystać z najlepszej oferty- należy szukać tej najlepszej, najbardziej odpowiadającej naszym potrzebom.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s