UBEZPIECZENIE STAREGO AUTA

Ubezpieczenie samochodu z wieloletnim stażem staje się bolączką dla koneserów motoryzacji XX wieku. Popularna „syrenka” czy fiat 125p, bądź inne samochody powyżej 40 lat stają się zabytkiem dla świata motoryzacji, a co za tym idzie jego ubezpieczycieli. Los naszych aut spędza nam sen z powiek zwłaszcza jeśli stawiamy je pod domem, na ulicy bądź w miejscach, gdzie są one narażone na uszkodzenia. Myśl o kradzieży lub dewastacji nie daje nam spokoju budząc strach i obawę przed zniszczeniem mienia. Poszukujemy zatem ofert, które dadzą nam poczucie bezpieczeństwa i obejmą ochroną kilkudziesięcioletnie auto.

Multiagencje zapewniają posiadaczom wieloletnich, ale i historycznych aut szereg propozycji, które oferują ubezpieczyciele w zakresie taniego autocasco. Aby wykupić polisę potrzebne są informacje dotyczące m.in. przebiegu, rodzaju samochodu oraz wieku osób posługujących się pojazdem. W celu szczegółowego wprowadzenia danych oraz szybkiego znalezienia najlepszych ofert proponowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe wystarczy dowód rejestracyjny. Teraz wystarczy niespełna kilka minut i już na ekranie komputera wyświetla się polisa.

Autocasco chroni nas, gdy spowodujemy wypadek zarówno w miejscu naszego zamieszkania, jak i w czasie podróży. Niejednokrotnie spotykamy na drodze sytuacje, których możemy być sprawcą lub poszkodowanym. Dobrowolnie podjęta przez nas decyzja o wykupieniu autocasco może być dla nas korzystna zwłaszcza, jeśli w naszym posiadaniu znajduje się taki samochód, który ma więcej niż 40 lat.

Warto wybrać ofertę dla nas najkorzystniejszą. Na rynku ubezpieczeniowym istnieje wiele towarzystw, których oferty i proponowane rodzaje polis możemy sprawdzić za pomocą kalkulatorów dostępnych na stronie internetowej. To prosty sposób, aby porównać propozycje różnych towarzystw i dowiedzieć się jaką składkę będziemy musieli płacić za ubezpieczenie naszego wiekowego pojazdu.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s